🔥 БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР | 29 ВЕРЕСНЯ | 18:00

Дієві інструменти та практики для HR фахівців

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Олександра Алхімович та Марія Кот

Інформація про спікерів

Олександра Алхімович

Понад 15 років займала ключові посади в HR та менеджменті. Працювала експертом по стратегічному розвитку Офісу по залученню інвестицій при Кабінеті Міністрів, академічний лідер програми MA in Human Resources and Organization Development LvBS, ментор соціальних проектів по заохоченню дівчат в STEM. Викладачка Центру лідерства УКУ (зокрема на програмі «Військове лідерство» в рамках спільного проекту з Фондом «Повернись Живим»), сертифікований HR, assoc CIPD Королівського інституту по розвитку персоналу у Лондоні, учасниця навчальних програм Гарвардської бізнес-школи.

Марія Кот

Досвід Марії в IT галузі понад 11 років, з яких 7 років займає керівні посади у сфері рекрутингу та менеджменту, питаннях розвитку бізнесу та операційного управління. У 2013 року Марія приєдналась до компанії Luxoft, пройшовши кар’єрний шлях від фахівчині з підбору персоналу до керівниці відділу рекрутингу у Luxoft Україна і глобального координатора навчальної програми “High Performance Club”.
З 2017 року Марія керувала сектором взаємодії з бізнесом в IT Dnipro Community та входила до складу Наглядової Ради організації. Сертифікована фахівчиня SHRM, експертка HR Pro Awards HR Асоціації України.

До вебінару залишилось:

00
ДНiв
00
годин
00
хвилин
00
СЕКУНД

РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБІНАР

Дізнаєтесь дієві інструменти та практики для HR фахівців
Заявку успішно надіслано!
Під час відправлення форми сталася помилка.